Angielski metodą Colina Rose

angielski metodą Colina Rose

Jeżeli masz za sobą lata uczenia języka obcego, a nadal nie widzisz żadnych satysfakcjonujących efektów, być może jest to okazja do zmiany podejścia do całego procesu nauki. Niestety, tradycyjne szkolne metody nauczania nie są szczególnie skuteczne. Duża ilość osób w klasie, uogólnianie potrzeb dzieci i młodzieży, nudne zadania i książki – wszystkie te czynniki wpływają na małą efektywność. Angielski metodą Colina Rose powstał, aby naprawić to nieskuteczne podejście. Jest to sposób, dzięki któremu każdy może nauczyć się języka obcego w niewiarygodnie szybkim czasie.

Nauka angielskiego metodą Colina Rose

Angielski metodą Colina Rose oparty jest na kilku filarach:
– teorii wielorakich inteligencji
– innowacyjnych badaniach na temat funkcjonowania mózgu
– pobudzaniu wszystkich zmysłów podczas procesu nauki
– indywidualne, zrelaksowane podejście do uczniów.

Metodologia nauki metodą Colina Rose

Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupkach i polegają w znacznej większości na ćwiczeniu praktycznych umiejętności mówienia. Rozmawia się już na pierwszych zajęciach! Spotkania na żywo uzupełniane są ćwiczeniami na specjalnie zaprojektowanej platformie. Zadania online dopasowane są do różnych typów inteligencji. Można swobodnie wybierać, które ma się ochotę robić, a które pomijać. Liczy się tylko czas spędzony na platformie, a nie rodzaj uzupełnianych ćwiczeń. Platforma wyposażona jest w unikalny system powtórek, który gwarantuje, że informacje zapamiętywane są trwale, skutecznie i na długi czas, nawet bez regularnego używania nabytych na kursie umiejętności.

Dla kogo jest kurs angielskiego metodą Colina Rose?

Każdy może skorzystać z takiego podejścia do uczenia. Internetowy kurs angielskiego – Angielski metodą Colina Rose prowadzony jest na kilku poziomach. W ofercie są kursy skierowane dla osób, które nie miały wcześniej żadnej styczności z tym językiem, jak i dla tych, którzy znają się na ten temat, ale chcą poprawić swoją wymowę lub poszerzyć zakres umiejętności. Istnieją także kursy ukierunkowane, np. business English, idealny dla przedsiębiorców i pracowników biurowych. Zainwestuj w siebie i swoją przyszłość – zapisz się na angielski metodą Colina Rose i ciesz się niesamowitymi efektami już za pół roku!