Internetowy kurs angielskiego

internetowy kurs angielskiego

Metoda Colina Rose to innowacyjny sposób nauki języka angielskiego. Głównymi założeniami tego kursu angielskiego są: bezstresowe podejście do nauki, skupienie się na praktycznych umiejętnościach językowych. Ponadto dostosowane są zadania do różnych typów inteligencji. Połączenie tych komponentów stwarza niepowtarzalny internetowy kurs angielskiego, o bezprecedensowej skuteczności.

Jak wygląda internetowy kurs angielskiego?

Mimo tego, że jest to kurs angielskiego, nie polega on całkowicie na samodzielnej pracy zdalnej. Ta nauka angielskiego online wykorzystuje metodę „blended learning”. Prezentowana metoda to połączenie indywidualnej pracy z komputerem z zajęciami na żywo, prowadzonymi przez Internet. W celu zapewnienia skutecznej nauki angielskiego przez Internet została stworzona wyjątkowa platforma e-learningowa, która wykorzystuje specjalny system powtórek. Umożliwia kursantom zapamiętywanie nowych informacji na dłużej. Co więcej, zadania na platformie są bardzo różnorodne, dostosowane są do wszystkich z ośmiu typów inteligencji. Dzięki temu każdy ma możliwość uczenia się równie szybko i skutecznie

Forma kursu online

Spotkania z lektorem na internetowym kursie angielskiego odbywają się w formie wideokonferencji. Prowadzone są w małych 2-3-osobowych grupach lub indywidualnie.

Taki sposób umożliwia odpowiednią ilość czasu na udzielanie się każdego uczestnika oraz łatwy wybór godziny w tygodniu, która każdemu odpowiada. Ten kurs angielskiego stawia przede wszystkim na praktyczność – dążymy do tego, aby uczestnicy byli w stanie komunikować się na poziomie B1 już w 6 miesięcy. 

internetowe kursy angielskiego Rzeszów

Na kursie nie ma wiele czasu poświęconego na uczenie się zasad gramatycznych i nudnego wtłaczania informacji. Skuteczny kurs angielskiego to dynamiczny i ciekawy sposób, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

Czy warto skorzystać z internetowego kursu angielskiego?

Ten internetowy kurs angielskiego dla początkujących jest dla osób w każdym wieku i z różnym doświadczeniem w dziedzinie nauki języka angielskiego. Ponadto bez względu na to, czy zamierzasz udoskonalić swoje umiejętności, czy nie znasz ani jednego wyrazu po angielsku – ten kurs pomoże ci przezwyciężyć trudności w nauce i osiągnąć zaskakująco szybkie rezultaty. Podsumowując, gwarantuje bardzo wysoką skuteczność, potwierdzoną już u ponad 12000 osób na terenie całej Polski.