Kurs angielskiego dla dzieci Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Łódź

kurs angielskiego dla dzieci gdańsk, gdynia, wejherowo, łódź

Zastanawiasz się nad zapisaniem swojej córki bądź syna na kurs angielskiego dla dzieci, ale nie wiesz czy ma to sens, lub jaka szkoła językowa najlepiej się sprawdzi? Niestety, nauka angielskiego w szkołach podstawowych i wyższych uczona jest takimi metodami, że lekcje te na niewiele się przydają. Oczywiście, lepiej, żeby dziecko miało kontakt z językiem jak najwięcej i najczęściej, wszędzie gdzie to możliwe, ale zarówno sposób uczenia, jak i ilość osób w klasie uniemożliwiają naprawdę skuteczną naukę języka.

kurs angielskiego dla dzieci gdańsk gdynia wejherowo łódź
kurs angielskiego dla dzieci gdańsk gdynia wejherowo łódź

Angielski dla dzieci w AYA Flow

Nasz angielski dla dzieci łączy na zajęciach naukę z zabawą. Małe grupy umożliwiają lektorowi skupienie się na każdym dziecku z osobna, poświęcając wszystkim tyle samo uwagi. Na lekcjach w szkole po prostu nie jest to możliwe. Kurs angielskiego dla dzieci jest odpowiedni dla osób na każdym stopniu zaawansowania językowego. Nasza szkoła językowa dzieli grupy zarówno pod względem wieku, jak i znajomości angielskiego, dzięki czemu dziecko ma idealne środowisko do rozwoju, wraz z osobami o podobnych potrzebach jak ono. Praktyczny kurs angielskiego dla dzieci stawia przede wszystkim na rozwój umiejętności mówienia. Większość czasu poświęcamy na rozmowy, ponieważ właśnie to sprawia największą trudność uczniom na każdym poziomie zaawansowania, a dotyczy to zarówno dzieci, jak i starszych kursantów.

Kurs angielskiego dla dzieci Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Łódź

Kurs angielskiego dla dzieci cieszy się ogromną popularnością ze względu na jego dużą efektywność. Sprawiamy, że nasz angielski dla dzieci nie jest stresujący, a przyjemny. Nauka angielskiego idzie znacznie szybciej w środowisku, w którym panuje atmosfera wzajemnej akceptacji i wsparcia. Nasza szkoła językowa zatrudnia tylko lektorów z wykształceniem pedagogicznym i wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Odznaczają się ciepłą osobowością, cierpliwością i zaraźliwą pasją do języka. Chcemy, aby angielski dla dzieci był nie tylko zajęciami językowymi, ale też miejscem, do którego chętnie się wraca, w którym dzieci nie boją się pytać, mylić, próbować swoich sił, w którym po prostu łatwo się uczą. Jeśli szukasz kursu angielskiego dla dzieci w Gdańsku, Gdyni, Wejherowie lub Łodzi, to skontaktuj się z AYA FLOW! Na zajęciach w naszej szkole językowej najmłodsi uczą się poprze zabawę, co pozwala im na szybkie i bezstresowe opanowanie języka angielskiego.