Kurs angielskiego przez internet

Kurs angielskiego przez internet

Czym jest kurs angielskiego przez internet?

nauka angielskiego przez internetKurs angielskiego przez Internet może być tak samo skuteczny, jak kurs językowy na zajęciach w szkole. W porównaniu z tradycyjnymi metodami nauczania, które znamy, chociażby ze swoich lat młodzieńczych, kurs angielskiego online może być nawet bardziej efektywny. Metoda szybki angielski pozwala nauczyć się języka zaledwie w 6 miesięcy – z poziomu zerowego do B1. Żadna inna szkoła językowa nie odznacza się tak dużą efektywnością.

Płatny internetowy kurs angielskiego cieszy się ogromną liczbą opinii zadowolonych klientów. Nasi kursanci chętnie wracają na kursy na wyższym poziomie językowym oraz polecają szkołę swoim bliskim i znajomym. Szybki angielski metodą Colina Rose uwzględnia różne typy osobowości podczas nauki. Dzięki temu wszyscy mogą uczyć się tak samo szybko, bez względu na swoje odmienne słabe i mocne strony. W tym kursie angielskiego w domu nie liczy się ilość rozwiązanych zadań, tylko czas przepracowany na platformie. Istnieje możliwość wyboru tylko takich zadań, które ci się podobają i nie musisz spieszyć się w ich wykonywaniu.

Jak wygląda kurs angielskiego przez internet?

 

kursy-angielskiego przez internetNasz kurs angielskiego przez Internet jest najbardziej bezstresową metodą nauczania. Udowodniono, że zrelaksowany mózg uczy się najlepiej i najszybciej, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze zajęcia były ciekawe, bezstresowe i przyjemne. Chcemy, aby kursanci zawsze kończyli zajęcia z uśmiechem na ustach. Małe grupy 2-3-osobowe lub zajęcia indywidualne zapewniają mały stres i dużą ilość czasu na udzielanie się każdego uczestnika.

Czy kurs angielskiego przez internet jest skuteczny?

Na kursie angielskiego przez Internet i stacjonarnie używamy metody blended learning, czyli połączenia pracy z komputerem i w grupach. W przypadku kursu angielskiego online, zajęcia grupowe także prowadzone są zdalnie, w formie wideokonferencji, podczas której uczestniczy, ćwiczą swoje umiejętności językowe wraz z lektorem. Wystarczy godzina konwersacji tygodniowo w połączeniu z systematycznym uzupełnianiem zadań na platformie, aby opanować język angielski do poziomu B1 tylko w 6 miesięcy. Szybki angielski dostosowany jest dla osób w każdym wieku – obojętnie od wykonywanego zawodu lub czasu, jaki osoba jest w stanie poświęcić na naukę w ciągu tygodnia. Rozumiemy, że każdy jest zapracowany i wymagamy tylko tego, co niezbędne, aby zapewnić skuteczność nauki. Jednak to kursanci sami decydują, kiedy i gdzie poświęcają swój czas na kurs angielskiego przez Internet.