Nauka angielskiego w domu

Nauka angielskiego w domu

Od czego zacząć naukę angielskiego w domu?

Jednym z najlepszych sposobów na przetrwanie kwarantanny jest wypracowanie nowych nawyków oraz rozwijanie zainteresowań i zdobywanie nowych umiejętności. Może to właśnie jest okazja, aby wreszcie nauczyć się szybkiego języka angielskiego. Wystarczy dwadzieścia, trzydzieści minut dziennie przez kilka miesięcy, aby zacząć rozumieć i swobodnie porozumiewać się po angielsku. Czy zastanawiałeś się, jak to może odmienić twoje życie? Jakie to może zrodzić nowe możliwości?

Wystarczy wypracować w sobie nawyk systematycznej nauki. Często przeceniamy, to co możemy osiągnąć w krótkim okresie, a nie doceniamy tego, jak niesamowite efekty, daje wytrwała praca nad celem w dłuższej perspektywie.

Czy jest możliwa samodzielna nauka angielskiego w domu?

nauka angielskiego w domuUcząc się angielskiego w domu przez trzydzieści minut dziennie, poświęcasz na naukę 210 minut w tygodniu, około 850 minut w miesiącu, co daje rocznie 11340 minut, czyli 189 godzin nauki. Czy wiesz jak niesamowite postępy, możesz w ten sposób poczynić? Jest bardzo prawdopodobne, że osoba początkująca ucząc się w ten sposób, osiągnie poziom B2, czyli poziom zaawansowany znajomości angielskiego. Nauka angielskiego w domu pół godziny dziennie to ilość czasu, jaką z pewnością da się znaleźć, szczególnie jeśli zrezygnujemy z różnych rozpraszaczy takich jak social media, telewizja czy surfowanie po internecie.

Jednym z największych wyzwań nauki angielskiego w domu jest wytrwałość i niepoddawanie się pomimo pojawiających się trudności, niepowodzeń lub zwykłego zniechęcenia. Dobrze jest uczyć się z nauczycielem, który będzie dbać o utrzymanie motywacji i dopingować do systematycznej nauki. Niezmiernie ważna jest też sama forma nauki, jeśli będzie nudna, przeładowana teorią i gramatyką, niedopasowana poziomem, wówczas o zniechęcenie nietrudno.

Jak nauczyć się angielskiego w domu?

Świetną formą nauki angielskiego bez wychodzenia z domu, która rozwiązuje te problemy, są kursy szybki angielski prowadzone online. To kursy łączące naukę z nauczycielem w 2-3-osobowych grupach z codzienną nauką na interaktywnej platformie. Metoda ta wykorzystuje najnowszą wiedzę o mózgu i o zapamiętywaniu, ma ciekawą i nowoczesną formę. Codzienny kontakt z angielskim w domu, na platformie internetowej daje efekt zanurzenia w języku i niezwykle przyspiesza zapamiętywanie nowych zwrotów i zdań. Zajęcia z nauczycielem przez internet polegają wyłącznie na praktyce i konwersacjach, przy ograniczeniu teorii i gramatyki do minimum.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, o kursach szybki angielski prowadzonych przez internet oraz szkołach językowych w Rzeszowie umów się na bezpłatną prezentację metody. Przekonaj się jak już za kilka miesięcy, możesz swobodnie mówić po angielsku.

nauka języka angielskiego w domu