Angielski biznesowy Rzeszów

angielski biznesowy rzeszów

Ludzie biznesu odbywają wiele spotkań z osobami z całego świata. Posługiwanie się językiem angielskim jest w tym wypadku konieczne. Zwykła biegła znajomość języka może jednak nie wystarczyć, gdyż w biznesie funkcjonują nieco inne zwroty i określenia niż w języku codziennym. Dlatego biznesmenom i osobom, które planują rozwój zawodowy i inwestycje za granicą, poleca się kursy: angielski dla zaawansowanych i kurs biznesowego angielskiego.

Business English w Rzeszowie

angielski biznesowy rzeszów
angielski biznesowy rzeszów

Angielski biznesowy to język nie spotykany na co dzień, to zwroty typowe dla danej dziedziny gospodarki lub rynku usług. To wiele zwrotów dotyczących finansów i podatków, a także prawa. Nauka biznesowego języka angielskiego kierowana jest do specyficznej grupy odbiorców. Powinni zainteresować się nią także ci, którzy planują założenie działalności gospodarczej lub zdobywanie zagranicznych rynków. Angielski biznesowy to także oferta dla osób, które pracują w firmach z obcym kapitałem, prowadzących inwestycje za granicą, eksportujących towary.

Ludzie biznesu są osobami zapracowanymi, dlatego też brak czasu może być przeszkodą w podejmowaniu regularnej nauki. Pomocny w tym wypadku może okazać się tzw. szybki kurs języka angielskiego. Jego zaletą jest oparcie nauki na indywidualnych umiejętnościach. Najpierw trzeba je określić, a potem dobrać sposób uczenia się. Kursant pracuje przez pół roku w domu i z trenerem językowym. Jedynie raz w tygodniu przebywa na zajęciach w grupie, resztę nauki odbywa przed własnym komputerem za pośrednictwem specjalnej platform edukacyjnej. Taka forma nauki pozwala dopasować czas nauki do kursanta, a nie odwrotnie, pozwala też na wykorzystywanie wrodzonych umiejętności do nauki, co znacznie przyspiesza proces przyswajania wiedzy i zdobywania nowych zdolności językowych. Według autora tej metody już w pół roku można zdobyć umiejętności jakie na tradycyjnym kursie zdobywa się w półtora roku.

Zobacz również: angielski dla początkujących.