Angielski online – Nauka angielskiego bez wychodzenia z domu?

angielski online

Czy angielski online może być tak skuteczny jak kurs stacjonarny?

Oczywiście. W nauce nowych umiejętności w domu najtrudniejsza jest motywacja do utrzymania wystarczającej systematyczności, aby nauka przyniosła efekty. Zapisując się na angielski online dla początkujących w szkole językowej Masterschool, płacimy nie tylko za kurs, ale także za stałą opiekę lektora, który pozostaje z nami w kontakcie przez cały czas trwania kursu. Certyfikowany lektor dba nie tylko o poprawę zdolności językowych swoich podopiecznych, lecz także o ich motywację i dyscyplinę. Lektor ma wgląd do ilości przepracowanych przez kursantów godzin na platformie do nauki, a gdy ich liczba jest niesatysfakcjonująca, zachęca do działania.

Dodatkowa motywacja pochodzi z widocznych efektów nauki u uczestników. Osoby, które nieraz przez długie lata nie potrafiły nauczyć się języka angielskiego, nagle zauważają u siebie ogromne postępy w przeciągu zaledwie kilku tygodni. Takie zmiany na lepsze dodają mnóstwo energii do działania oraz zwiększają wiarę w siebie i w swoje możliwości, a także pomagają odkryć niewykorzystany potencjał.

Jak wygląda płatny angielski online?

 

nauka angielskiego online

Masterschool prowadzi kursy angielskiego online dla zaawansowanych ze sprawdzoną skutecznością. Internetowa platforma do nauki angielskiego funkcjonuje w szkole od wielu lat i przynosi niesamowite efekty. Zadania dostosowane są do różnych typów inteligencji, przez co każdy może wybierać odpowiednie ćwiczenia dla siebie i robić tylko te, które mu się podobają. Nie oznacza to jednak mniej pracy nad swoim rozwojem. Ważne jest, aby przepracować na platformie wystarczającą ilość czasu w tygodniu, aby uzyskać pożądane skutki nauki.

Czy warto zdecydować się na angielski online?

Szybki angielski online prowadzony jest bezstresowo. Udowodniono, że zrelaksowany mózg lepiej i szybciej przyswaja nowe informacje. Chcemy, aby nauka angielskiego kojarzyła się naszym uczniom z czymś przyjemnym i aby chętnie wracali do angielskiego online, nie traktując tego jako obowiązek. Kursy prowadzone są na różnych poziomach i startują przez cały rok. Zajęcia online z lektorem prowadzone są indywidualnie lub w grupach po 2-3 osoby. Dzięki temu łatwo znaleźć w tygodniu czas na naukę zdolności konwersacyjnych, który odpowiada każdemu. Przekonaj się, jak zmieni się twoje życie po zapisaniu się na angielski online – już w 6 miesięcy będziesz mówić po angielsku!